Forum za vsakdan :: Topic: Gremo v akcijo! (2/2)
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Gremo v akcijo!

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 1 month ago #427

• RenataA
  • RenataA's Avatar
  • Junior
  • Thank you received: 5
Pozdravljeni,

pridno uporabljam reiki in theta...priznam, da zelo uživam

ker pri theta uporabljamo oz uporabljam meditacijo, da se povežem...imam mali problem, ker potem nekako odletim in se veliko "smešnih/čudnih" stvari pripeti, dokler jaz dojamem, da se nisem povezala z zemljo (pozabim se povezat)...

se še komu to dogaja?

theta uporabljam 3 tedne in moram priznati, da res deluje :)
ozri se, nekdo te ima rad
The administrator has disabled public write access.

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 1 month ago #430

• margita
  • margita's Avatar
  • Senior
  • Thank you received: 10
Pozdravljeni! :)
Jaz uporabljam Tehniko enotnega polja samo občasno.Zelo me zanimajo še druge podobne tehnike, zato še malo raziskujem. Tega je kar veliko.Zanima me, če lahko združim določene stvari iz drugih tehnik, ali mora ostati Teh. enot. polja v teh okvirih kot je? Mene pri različnih tehnikah pritegnejo določene stvari, ki delujejo.Kako bi bilo, če bi kaj skombinirala? Nastalo bi nekaj drugega (upam, da neškodljivega) ali pa nič.
Kaj mislite o tem?

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 1 month ago #434

• renata
  • renata's Avatar
  • Začetnik
  • Thank you received: 1
Moje mnjenje je, da lahko kombiniraš veliko tehnik...energija oz posamenik pri kateremu delaš zahteva "svojo tehniko"....je pa doboro, da si zaupaš in tehnike "obvladaš"...zato je dobro vadit in postopoma, ko dobiš zaupanje, dobiš "celoto" neko svojo tehniko...

mene osebno zanima tudi prana zdravljenje..čeprav se mi zdi da je skupek theta , reika...in mogoče še kaj podobnega...theta zahteva čas in vaje, je pa zelo močna zadeva...meni je super...
samo potrebuej vaje vaje vaje :)

se vidimo?

Gremo v akcijo! 5 years 3 months ago #472

• Katja
  • Katja's Avatar
  • Začetnik
Pozdravljeni vsi ... :)

Mene že kar nekaj časa zanima ta tehnika enotnega polja. Sem pa v zadnjem času o tej tehniki ogromno prebrala tudi na spletu, forumih, ...
Pravzaprav se zelo veselim tečaja ampak, ker večina ljudi tako poudarja intenziteto in moč te tehnike, sem se vseeno malo prestrašila. Porajajo se mi vprašanja kot so kaj vse se bo odprlo? Kaj če se bom slabše počutila po tečaju ... Verjetno je to tudi na splošno malo nezvoze pred novimi stvarmi ampak vseeno.

Bi prosila, da bi mi kdo, ki prakticira to tehniko vseeno še malo bolj podrobno razložil kako zadeva izgleda ... Sem pa pred nekaj meseci doživela travmatično izkušnjo in sem ravno zaradi tega malo bolj previdna (ker sem v kar dobrem stanju in me je strah da bi me kaj dodatno zlomilo).

Hvala!

Katja

Gremo v akcijo! 5 years 3 months ago #473

• renata
  • renata's Avatar
  • Začetnik
  • Thank you received: 1
Zdravo,

jaz prakticiram Enotno polje z reiki-jem že 1 leto...

redno in počasi..rezultati so fantastični in življenje se mi je obrnilo na bolje, ni samo to, tudi misli so pozitivne...ne rabim se več kontrolirat da bi bile pozitivne misli enostavno so :)

kako naj ti najbolje razložimo? mogoče je dobro da prideš enkrat na srečanje Enotnega polja, kjer se pogovarjamo o tem oz o izkušnjah...in boš videla ali ja ali ne...

želim ti lep dan
The following user(s) said Thank You: Anita

Gremo v akcijo! 5 years 2 months ago #475

• Anita
  • Anita's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 32
Renata hvala ti za odgovor Katji.

:)

Pa me res veseli, ko slišim, da si tako lepo prenesla tehnikov življenje.
Super! B)
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.288 seconds