Forum za vsakdan :: Topic: Gremo v akcijo! (1/2)
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Gremo v akcijo!

Gremo v akcijo! 6 years 3 months ago #347

• Anita
  • Anita's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 32
Tema kjer lahko podelimo vse, kar nam uspe ali pa ne uspe: zmanifestirati, zamenjati, prečistiti ali karkoli že..iz Enotnega polja. :)

Pa seveda je prostor tudi za vsa vprašanja.
The administrator has disabled public write access.

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 3 months ago #349

• margita
  • margita's Avatar
  • Senior
  • Thank you received: 10
Pozdravljeni!
Moj prvi vtis z delavnice Enotnega polja je: zanimivo in zapleteno!
Kar precej miselnega napora zahteva.Treba se je potopiti, kopati, kar veliko poguma potrebuješ, da si lahko čisto iskren do sebe, ker nekatere stvari bolijo.Osebno si moram iz Enotnega polja zmanifestirati najprej dober spomin, da si bom lahko vse postopke in potek sploh zapomnila. Z vajo bo gotovo šlo vedno lažje.Zelo me zanima, kako konkretno bi lahko kombinirala Reiki in Enotno polje, da ne bi, recimo, pri terapiji vsega pomešala.Tudi se ne bi rada odrekla polaganju rok pri terapiji, ker mi je to v prav posebno zadovoljstvo.

Če im kdo s tem izkušnje, bom z veseljemprisluhnila.

Margita

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 3 months ago #353

• Dragica
  • Dragica's Avatar
  • Senior
  • Thank you received: 11
Pozdravljeni vsi skupaj!
Jaz tehniko Enotnega polja poznam že kar nekaj časa,je bilo obdobje,ko je nisem dosti uporabljala in zdaj ko jo uporabljam dnevno, me preseneča vedno znova globina Enotnega polja. Ko že mislim,da sem dovolj globoko oz.da dlje ne morem in zmorem in grem čez čas spet gor in v globino,zaznavam vedno drugačne občutke,vedno več različnih plasti polja.
Ali se srečujem sama s seboj, se soočam s svojo drugo stranjo,s svojimi strahovi,dvomi,s svojo podzavestjo?
Saj občutki so prijetni,biti nekje,kar tako,samo biti in opazovati brez sodbe in etiketiranja,privrejo pa na plan kakšne stvari za katere včasih ne vem,če sem pripravljena na soočanje z njimi.
Grem prehitro?
Odgovori zelo dobrodošli.

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 3 months ago #355

• Anita
  • Anita's Avatar
  • Administrator
Pozdrav obema,

obe iz zadnje delavnice in tako aktivni- lepo. :) Tehnika je nekoliko zahtevnejša v primerjavi z Reikijem, da bi imeli od nje rezultate, je potrebna vztrajnost. Tako kot pti vsaki v bistvu.
Margita kar počasi- svetujem ti, da se fokusiraš na eno stvar- npr. na delo z vzorci (katero tudi opisuješ, se mi zdi? Tisti dle je gotovo najtežji del delavnice, se strinjam) in tam pridobiš več izkušenj, potem greš na manifestiranje npr. in tako naprej.. Ti bo lažje res osvojiti vsako tehniko, kot če delaš vsake malo.

Kako kombiniraš Reiki in Theta- že pri dleu z vzorci npr., preden greš v postopek iskanja, vključi Reiki z namenom, da se odpreš, poglobiš vase z lahkoto npr. in ti bo tu dodatno pomagal. Nasploh pa sama stvari, ki so narejene hitro npr. razna čiščenja, delam s Theta ponavadi, za izpodrivanje negativnosti si pa z Reikijem pomagam. Ni se pa potrebno odpovedati polaganju rok, če ti odgovarja. Lahko pa osebo zraven prečistiš npr. s Theta, če udari ven kakšno čustvo ob tem, mu pa s theta lahko pomagaš. Si dobila odgovor, sem razumljivo napisala?

Dragica, če te prav razumem šele sedaj spoznavaš pravo globino Enotnega polja in te to preseneča? Obenem si težko razložiš kaj se pravzaprav s tabo dogaja, ti je pa pomebbna varnost in jasnost?

V vsem kar opisuješ prepoznam tudi svoje izkušnje- Enotno polje je v bistvu neomejeno, kako globoko vanj greš je odvisno od tvoje odprtosti..in bolj kot se odpiraš nanj, na čisti potencial, bolj ti rinejo ven ovire, ki to niso (npr. negativni vzorci o sebi in podobno). Kot sem rekla na delavnici- bolj kot hodiš v mlin (čistos Enotnega polja), bolj si od moke (bolj se čistiš tudi sam in greš proti temu, kar zares si- čisti potencial).
Na zadnje vprašanje pa ti odgovori- greš prehitro? :) Edino merilo pri tem si ti.
:)

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 3 months ago #358

• margita
  • margita's Avatar
  • Senior
  • Thank you received: 10
Hvala za odgovor.

Zanima me še nekaj drugega.Recimo da hočem sebi ali drugi osebi pozdraviti (to je odpraviti) določeno zdravstveno težavo. Če je Enotno polje direktno, deluje takoj,brez da razglabljam o vzrokih?
Vsakega, ki mu posredujem Reiki ali enotno polje, zanima čimprejšnji, po možnosti takojšnji rezultat.Vedno povem, da ne zdravim jaz, a ljudje niso pripravljeni, da bi zlahka zaupali karkoli globjega o sebi. Ali moram najprej z delom in rezultati na sebi nekako ˝dokazati˝, da deluje takšen pristop? Ali deluje po bližnjici, brez veliko besed?

pozdrav, Margita

Odg: Gremo v akcijo! 6 years 3 months ago #363

• Anita
  • Anita's Avatar
  • Administrator
Margita,

vsaka stvar lahko deluje samo, če oseba želi prav zares napredovati. In takim ne rabiš dokazovat, ker želijo vlagati energijo v pozdravitev ali izboljšanje stanja tudi sami, se to tudi zgodi. Ne moreš jih ti pozdraviti prav zares, ti lahko pomagaš (ok, si prevodnik), na drugi strani pa so oni sami in odgovornost za njihovo življenje je njihova.
Delo na sebi, tudi po poti ozdravitve neke bolezni, je proces, ki ni iz danes na jutri in zahteva vztrajnost in angažiranost za spremembo. Ni bližnjic, ni čarobnih palčk, je samo hitrejša in učinkovitejša pomoč, ali počasnejša pomoč na poti na cilja- vendar pomoč. Cilj moramo doseči sami. Ko želimo nekaj dokazati, nekaj za druge narediti jim v bistvu jamljemo moč (katero nam seveda veselo ponujajo) da bi prav zares kaj spremenili sami.
Kdor ne zaupa, naj ne.
Kdor ne želi napredovati, naj ne.
Kdor ne želi prevzeti odgovornosti za svoje življenje, naj ne.
To je njegova (naša) izbira. Vsak dan znova, zavedno ali nezavedno izberemo kako bomo živeli.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.277 seconds